skrýt skrýt skrýt skrýt HŘIŠTĚ Č.1     1.pol. 2.pol. pen. rozstřel konečný výsledek konečné skóre vítěz poražený
SOBOTA 25.června / hřiště 1 101 9:00 A 1  [1]  [2] A (1) Beach Dogs - Štverka Beach DogsŠtverka   8   7 7   2       2 : 0 ( 15 : 9 ) Beach Dogs Štverka
102 9:30 C 1     C (1) CUNaMY - Bossnicky CUNaMYBossnicky   18   8 17   11       2 : 0 ( 35 : 19 ) CUNaMY Bossnicky
103 10:00 E 1     E (1) Les garcons de petit jean - Moravanská Rychta Les garcons de petit jeanMoravanská Rychta   19   12 15   4       2 : 0 ( 34 : 16 ) Les garcons de petit jean Moravanská Rychta
104 10:30 A 2     A (2) Marlin - Salix beach handball MarlinSalix beach handball   18   12 6   11 5   4 2 : 1 ( 29 : 27 ) Marlin Salix beach handball
105 11:00 C 2     C (2) Vesani - Bohunická palba VesaniBohunická palba   9   17 11   14       0 : 2 ( 20 : 31 ) Bohunická palba Vesani
106 11:30 F 1     F (1) Draps Olomouc - Phoblis Draps OlomoucPhoblis   11   9 5   13 3   4 1 : 2 ( 19 : 26 ) Phoblis Draps Olomouc
107 12:00 E 4     E (4) Moravanská Rychta - THC Pindális Moravanská RychtaTHC Pindális   2   21 11   16       0 : 2 ( 13 : 37 ) THC Pindális Moravanská Rychta
108 12:30 B 3     B (3) Zvěřáci - Plážoví povaleči ZvěřáciPlážoví povaleči   8   11 16   15 2   6 1 : 2 ( 26 : 32 ) Plážoví povaleči Zvěřáci
109 13:00 D 3     D (3) BHC Královo Pole - Dědovi Vnuci BHC Královo PoleDědovi Vnuci   20   7 18   11       2 : 0 ( 38 : 18 ) BHC Královo Pole Dědovi Vnuci
110 13:30 F 4     F (4) Phoblis - Toužebnice PhoblisToužebnice   14   7 8   10 6   1 2 : 1 ( 28 : 18 ) Phoblis Toužebnice
111 14:00 G 2     G (2) Škebličky - Peach-ky ŠkebličkyPeach-ky   6   19 5   13       0 : 2 ( 11 : 32 ) Peach-ky Škebličky
112 14:30 E 5     E (5) Obrněný transportér - Rumíci Obrněný transportérRumíci   18   15 17   19 5   6 1 : 2 ( 40 : 40 ) Rumíci Obrněný transportér
113 15:00 B 4     B (4) Keprt Telnice - Mrmci Keprt TelniceMrmci   12   13 11   24       0 : 2 ( 23 : 37 ) Mrmci Keprt Telnice
114 15:30 D 4     D (4) 30 v klidu - Řezníci s diplomem 30 v kliduŘezníci s diplomem   7   12 11   12       0 : 2 ( 18 : 24 ) Řezníci s diplomem 30 v klidu
115 16:00 F 5     F (5) Draps Olomouc - Toužebnice Draps OlomoucToužebnice   8   3 11   4       2 : 0 ( 19 : 7 ) Draps Olomouc Toužebnice
116 16:30 G 3     G (3) Peach-ky - Berušky Peach-kyBerušky   3   8 4   11       0 : 2 ( 7 : 19 ) Berušky Peach-ky
117 17:00 E 7     E (7) Rumíci - Moravanská Rychta RumíciMoravanská Rychta   20   10 14   11       2 : 0 ( 34 : 21 ) Rumíci Moravanská Rychta
118 17:30 A 5     A (5) Beach Dogs - Marlin Beach DogsMarlin   12   11 12   13 2   3 1 : 2 ( 26 : 27 ) Marlin Beach Dogs
119 18:00 C 5     C (5) CUNaMY - Vesani CUNaMYVesani   21   14 4   14 7   5 2 : 1 ( 32 : 33 ) CUNaMY Vesani
120 18:30 A 6     A (6) Štverka - Salix beach handball ŠtverkaSalix beach handball   16   19 15   19       0 : 2 ( 31 : 38 ) Salix beach handball Štverka
121 19:00 C 6     C (6) Bossnicky - Bohunická palba BossnickyBohunická palba   8   14 14   20       0 : 2 ( 22 : 34 ) Bohunická palba Bossnicky
122 19:30 E 9     E (9) Rumíci - Les garcons de petit jean RumíciLes garcons de petit jean   17   11 14   15 8   7 2 : 1 ( 39 : 33 ) Rumíci Les garcons de petit jean
                                      V P
NEDĚLE 26.června / hřiště 1 123 9:00     2C 1A H (1) Bohunická palba - Marlin   Bohunická palbaMarlin 10   16 17   14 0   3 1 : 2 ( 27 : 33 ) Marlin Bohunická palba
124 9:30     2A 1C J (1) Salix beach handball - CUNaMY   Salix beach handballCUNaMY 13   10 7   21 7   6 2 : 1 ( 27 : 37 ) Salix beach handball CUNaMY
125 10:00 L 2                                                 V125 P125
126 10:20     1B 2E I (2) Plážoví povaleči - Rumíci   Plážoví povalečiRumíci 7   13 16   17       0 : 2 ( 23 : 30 ) Rumíci Plážoví povaleči
127 10:50     1D 3Y K (2) BHC Královo Pole - Vesani   BHC Královo PoleVesani 20   9 18   12       2 : 0 ( 38 : 21 ) BHC Královo Pole Vesani
128 11:20 L 1                                                   V128 P128
129 11:40     1E 2C H (3) Les garcons de petit jean - Bohunická palba   Les garcons de petit jeanBohunická palba 19   10 9   10 6   4 2 : 1 ( 34 : 24 ) Les garcons de petit jean Bohunická palba
130 12:10     3X 2A J (3) THC Pindális - Salix beach handball   THC PindálisSalix beach handball 8   15 13   17       0 : 2 ( 21 : 32 ) Salix beach handball THC Pindális
131 12:40 L 6                                                 V131 P131
132 13:10     1F 2G ž. semi Phoblis - Peach-ky     18   6 13   9       2 : 0 ( 31 : 15 ) Phoblis Peach-ky
133 13:40     1H 1I m. semi Les garcons de petit jean - Rumíci     27   16 14   13       2 : 0 ( 41 : 29 ) Les garcons de petit jean Rumíci
134 14:10 L 9                                                 V134 P134
135 14:30     P133 P233 m. 3.m. Rumíci - Salix beach handball     nehrálo se                                 V135 P135
136 15:00     V132 V232 ž. FIN Phoblis - Draps Olomouc                 3   0 0 : 0 ( 3 : 0 ) V136 P136
137 15:30     V133 V233 m. FIN Les garcons de petit jean - BHC Královo Pole     12   14 21   20 2   5 1 : 2 ( 35 : 39 ) BHC Královo Pole Les garcons de petit jean
   
   
  skrýt skrýt skrýt skrýt HŘIŠTĚ Č.2 HŘIŠTĚ Č.2   1.pol. 2.pol. pen. rozstřel konečný výsledek konečné skóre vítěz poražený
SOBOTA 25.června / hřiště 2 201 9:00 B 1  [3]  [4] B (1) Plážoví povaleči - Keprt Telnice Plážoví povalečiKeprt Telnice   18   4 16   15       2 : 0 ( 34 : 19 ) Plážoví povaleči Keprt Telnice
202 9:30 D 1     D (1) Dědovi Vnuci - 30 v klidu Dědovi Vnuci30 v klidu   7   2 13   10       2 : 0 ( 20 : 12 ) Dědovi Vnuci 30 v klidu
203 10:00 E 2     E (2) THC Pindális - Rumíci THC PindálisRumíci   9   12 18   17 5   0 2 : 1 ( 32 : 29 ) THC Pindális Rumíci
204 10:30 B 2     B (2) Mrmci - Zvěřáci MrmciZvěřáci   17   16 16   3       2 : 0 ( 33 : 19 ) Mrmci Zvěřáci
205 11:00 D 2     D (2) Řezníci s diplomem - BHC Královo Pole Řezníci s diplomemBHC Královo Pole   9   14 17   21       0 : 2 ( 26 : 35 ) BHC Královo Pole Řezníci s diplomem
206 11:30 F 2     F (2) Toužebnice - Sviňušky ToužebniceSviňušky   8   6 15   16 3   4 1 : 2 ( 26 : 26 ) Sviňušky Toužebnice
207 12:00 G 1     G (1) Berušky - Škebličky BeruškyŠkebličky   21   5 18   2       2 : 0 ( 39 : 7 ) Berušky Škebličky
208 12:30 E 3     E (3) Les garcons de petit jean - Obrněný transportér Les garcons de petit jeanObrněný transportér   20   6 10   9       2 : 0 ( 30 : 15 ) Les garcons de petit jean Obrněný transportér
209 13:00 A 3     A (3) Salix beach handball - Beach Dogs Salix beach handballBeach Dogs   18   9 15   8       2 : 0 ( 33 : 17 ) Salix beach handball Beach Dogs
210 13:30 C 3     C (3) Bohunická palba - CUNaMY Bohunická palbaCUNaMY   9   23 16   19       0 : 2 ( 25 : 42 ) CUNaMY Bohunická palba
211 14:00 F 3     F (3) Sviňušky - Draps Olomouc SviňuškyDraps Olomouc   4   12 13   12 0   1 1 : 2 ( 17 : 25 ) Draps Olomouc Sviňušky
212 14:30 E 6     E (6) THC Pindális - Les garcons de petit jean THC PindálisLes garcons de petit jean   15   17 6   12       0 : 2 ( 21 : 29 ) Les garcons de petit jean THC Pindális
213 15:00 A 4     A (4) Štverka - Marlin ŠtverkaMarlin   6   8 6   12       0 : 2 ( 12 : 20 ) Marlin Štverka
214 15:30 C 4     C (4) Bossnicky - Vesani BossnickyVesani   9   18 6   18       0 : 2 ( 15 : 36 ) Vesani Bossnicky
215 16:00 F 6     F (6) Phoblis - Sviňušky PhoblisSviňušky   14   11 18   8       2 : 0 ( 32 : 19 ) Phoblis Sviňušky
216 16:30 E 8     E (8) Obrněný transportér - THC Pindális Obrněný transportérTHC Pindális   10   6 6   11 3   6 1 : 2 ( 19 : 23 ) THC Pindális Obrněný transportér
217 17:00 B 5     B (5) Plážoví povaleči - Mrmci Plážoví povalečiMrmci   17   11 9   21 8   6 2 : 1 ( 34 : 38 ) Plážoví povaleči Mrmci
218 17:30 D 5     D (5) Dědovi Vnuci - Řezníci s diplomem Dědovi VnuciŘezníci s diplomem   10   12 9   14       0 : 2 ( 19 : 26 ) Řezníci s diplomem Dědovi Vnuci
219 18:00 L 4     L (4) #REF! - #REF! #REF!   5   14 10   13       0 : 2 ( 15 : 27 ) #REF! #REF!
220 18:30 B 6     B (6) Keprt Telnice - Zvěřáci Keprt TelniceZvěřáci   13   12 10   14 2   1 2 : 1 ( 25 : 27 ) Keprt Telnice Zvěřáci
221 19:00 D 6     D (6) 30 v klidu - BHC Královo Pole 30 v kliduBHC Královo Pole   7   16 5   21       0 : 2 ( 12 : 37 ) BHC Královo Pole 30 v klidu
222 19:30 E 10     E (10) Moravanská Rychta - Obrněný transportér Moravanská RychtaObrněný transportér   7   11 10   5 3   6 1 : 2 ( 20 : 22 ) Obrněný transportér Moravanská Rychta
                                     
NEDĚLE 26.června / hřiště 2 223 9:00     2D 1B I (1) Řezníci s diplomem - Plážoví povaleči   Řezníci s diplomemPlážoví povaleči 7   15 15   12 5   6 1 : 2 ( 27 : 33 ) Plážoví povaleči Řezníci s diplomem
224 9:30     2B 1D K (1) Mrmci - BHC Královo Pole   MrmciBHC Královo Pole 14   25 11   20       0 : 2 ( 25 : 45 ) BHC Královo Pole Mrmci
225 10:00 L 3                                                 V225 P225
226 10:20     1A 1E H (2) Marlin - Les garcons de petit jean   MarlinLes garcons de petit jean 17   13 5   14 3   5 1 : 2 ( 25 : 32 ) Les garcons de petit jean Marlin
227 10:50     1C 3X J (2) CUNaMY - THC Pindális   CUNaMYTHC Pindális 14   12 10   13 4   6 1 : 2 ( 28 : 31 ) THC Pindális CUNaMY
228 11:20 L 5                                                   V228 P228
229 11:40     2E 2D I (3) Rumíci - Řezníci s diplomem   RumíciŘezníci s diplomem 19   18 8   18 6   4 2 : 1 ( 33 : 40 ) Rumíci Řezníci s diplomem
230 12:10     3Y 2B K (3) Vesani - Mrmci   VesaniMrmci 11   10 11   21 7   1 2 : 1 ( 29 : 32 ) Vesani Mrmci
231 12:40 L 7                                                 V231 P231
232 13:10     1G 2F ž. semi Berušky - Draps Olomouc     17   15 13   16 1   5 1 : 2 ( 31 : 36 ) Draps Olomouc Berušky
233 13:40     1J 1K m. semi Salix beach handball - BHC Královo Pole     8   11 7   17       0 : 2 ( 15 : 28 ) BHC Královo Pole Salix beach handball
234 14:10 L 10                                                   V234 P234
235 14:30     P132 P232 ž. 3.m. Peach-ky - Berušky     nehrálo se                                 V235 P235
236 15:00 L 8       #REF! - #REF! #REF!                                     V236 P236
237 15:30                                                     V237 P237

[1]
1.soupeř zápasu play off
a)2A-2.ve sk. A
b)V27-vítěz zápasu č.27
   P27-poražený z. č.27
[2]
2.soupeř zápasu play off
a)2A-2.ve sk. A
b)V27-vítěz zápasu č.27
   P27-poražený z. č.27
[3]
1.soupeř zápasu play off
a)2A-2.ve sk. A
b)V27-vítěz zápasu č.27
   P27-poražený z. č.27
[4]
2.soupeř zápasu play off
a)2A-2.ve sk. A
b)V27-vítěz zápasu č.27
   P27-poražený z. č.27