skrýt skrýt skrýt skrýt HŘIŠTĚ Č.1     1.pol. 2.pol. pen. rozstřel konečný výsledek konečné skóre vítěz poražený
SOBOTA 14.června / hřiště 1 101 9:00 A 1  [1]  [2] A (1)   2004 Rudá hvězda - Dědovi vnuci 2004 Rudá hvězdaDědovi vnuci   5 : 6 15 : 6 2 : 3 1 : 2 ( 22 : 15 ) Dědovi vnuci 2004 Rudá hvězda
102 9:30 C 1     C (1)   BHC Královo Pole - Morenda BHC Královo PoleMorenda   13 : 7 16 : 8   :   2 : 0 ( 29 : 15 ) BHC Královo Pole Morenda
103 9:55 E 1     E (1)   Marlin - Obrněný transportér MarlinObrněný transportér   12 : 5 22 : 9   :   2 : 0 ( 34 : 14 ) Marlin Obrněný transportér
104 10:20 G 1     G (1)   Pískový bábovky - Sviňušky Pískový bábovkySviňušky   17 : 6 16 : 8   :   2 : 0 ( 33 : 14 ) Pískový bábovky Sviňušky
105 10:50 A 2     A (2)   Keprt Telnice - Bosniččky Keprt TelniceBosniččky   16 : 11 10 : 14 7 : 6 2 : 1 ( 33 : 31 ) Keprt Telnice Bosniččky
106 11:15 C 2     C (2)   Topvaři - Když vy, tak my TopvařiKdyž vy, tak my   17 : 7 13 : 11   :   2 : 0 ( 30 : 18 ) Topvaři Když vy, tak my
107 11:45 E 2     E (2)   30 v klidu - Vesani 30 v kliduVesani   10 : 17 10 : 22   :   0 : 2 ( 20 : 39 ) Vesani 30 v klidu
108 12:10 G 2     G (2)   Berušky - Pivoženky BeruškyPivoženky   14 : 8 12 : 5   :   2 : 0 ( 26 : 13 ) Berušky Pivoženky
109 12:40 B 3     B (3)   Zvěřáci - Pivacar Ivančice ZvěřáciPivacar Ivančice   9 : 19 11 : 14   :   0 : 2 ( 20 : 33 ) Pivacar Ivančice Zvěřáci
110 13:05 D 3     D (3)   Zlín drinkers - Štverka Zlín drinkersŠtverka   17 : 6 14 : 7   :   2 : 0 ( 31 : 13 ) Zlín drinkers Štverka
111 13:35 F 3     F (3)   Toužebnice - Tetiny ToužebniceTetiny   11 : 15 8 : 16   :   0 : 2 ( 19 : 31 ) Tetiny Toužebnice
112 14:00 H 3     H (3)   Letka Olomouc - Prdelky Letka OlomoucPrdelky   13 : 7 14 : 16 5 : 6 1 : 2 ( 32 : 29 ) Prdelky Letka Olomouc
113 14:30 B 4     B (4)   Moravanská rychta - Salix beach handball Moravanská rychtaSalix beach handball   8 : 10 8 : 18   :   0 : 2 ( 16 : 28 ) Salix beach handball Moravanská rychta
114 14:55 D 4     D (4)   Mořští ... - Plážoví povaleči Mořští ...Plážoví povaleči   14 : 15 20 : 11 2 : 5 1 : 2 ( 36 : 31 ) Plážoví povaleči Mořští ...
115 15:25 F 4     F (4)   Smrtící epidemie - Modelky z Varny Smrtící epidemieModelky z Varny   7 : 10 9 : 12   :   0 : 2 ( 16 : 22 ) Modelky z Varny Smrtící epidemie
116 15:50 H 4     H (4)   HC Syfon 2 - Peach-ky HC Syfon 2Peach-ky   15 : 13 9 : 15 4 : 3 2 : 1 ( 28 : 31 ) HC Syfon 2 Peach-ky
117 16:20 B 5     B (5)   Pivacar Ivančice - Salix beach handball Pivacar IvančiceSalix beach handball   12 : 11 13 : 9   :   2 : 0 ( 25 : 20 ) Pivacar Ivančice Salix beach handball
118 16:45 D 5     D (5)   Štverka - Plážoví povaleči ŠtverkaPlážoví povaleči   9 : 12 22 : 7 4 : 7 1 : 2 ( 35 : 26 ) Plážoví povaleči Štverka
119 17:25 F 5     F (5)   Tetiny - Modelky z Varny TetinyModelky z Varny   12 : 21 16 : 21   :   0 : 2 ( 28 : 42 ) Modelky z Varny Tetiny
120 17:50 G 5     G (5)   Pískový bábovky - Berušky Pískový bábovkyBerušky   16 : 11 11 : 8   :   2 : 0 ( 27 : 19 ) Pískový bábovky Berušky
121 18:15 A 6     A (6)   Dědovi vnuci - Bosniččky Dědovi vnuciBosniččky   11 : 6 14 : 2   :   2 : 0 ( 25 : 8 ) Dědovi vnuci Bosniččky
122 18:40 C 6     C (6)   Morenda - Když vy, tak my MorendaKdyž vy, tak my   10 : 8 8 : 10 6 : 7 1 : 2 ( 24 : 25 ) Když vy, tak my Morenda
123 19:05 E 6     E (6)   Obrněný transportér - Vesani Obrněný transportérVesani   6 : 10 15 : 8 3 : 1 2 : 1 ( 24 : 19 ) Obrněný transportér Vesani
124 19:30 G 6     G (6)   Sviňušky - Pivoženky SviňuškyPivoženky   6 : 7 8 : 7 2 : 3 1 : 2 ( 16 : 17 ) Pivoženky Sviňušky
                                   
NEDĚLE 15.června / hřiště 1 125 9:00     2B 1A K (1)   Salix beach handball - 2004 Rudá hvězda   Salix beach handball2004 Rudá hvězda 21 : 22 21 : 14 2 : 4 1 : 2 ( 44 : 40 ) 2004 Rudá hvězda Salix beach handball
126 9:30     2D 1C M (1)   Mořští ... - Topvaři   Mořští ...Topvaři 16 : 14 21 : 17   :   2 : 0 ( 37 : 31 ) Mořští ... Topvaři
127 9:55     4F 4G play off   Toužebnice - Sviňušky   ToužebniceSviňušky 17 : 7 10 : 11 3 : 1 2 : 1 ( 30 : 19 ) Toužebnice Sviňušky
128 10:20     1B 2E L (2)   Pivacar Ivančice - Vesani   Pivacar IvančiceVesani 27 : 19 14 : 9   :   2 : 0 ( 41 : 28 ) Pivacar Ivančice Vesani
129 10:50     1D 3Y N (2)   Plážoví povaleči - Keprt Telnice   Plážoví povalečiKeprt Telnice 17 : 6 16 : 2   :   2 : 0 ( 33 : 8 ) Plážoví povaleči Keprt Telnice
130 11:15     1F 3Z ž. čtvrt   Modelky z Varny - HC Syfon 2   Modelky z VarnyHC Syfon 2 14 : 10 14 : 6   :   2 : 0 ( 28 : 16 ) Modelky z Varny HC Syfon 2
131 11:45     1H 2G ž. čtvrt   Prdelky - Berušky   PrdelkyBerušky 16 : 5 4 : 9 3 : 2 2 : 1 ( 23 : 16 ) Prdelky Berušky
132 12:10     1E 2B K (3)   Marlin - Salix beach handball   MarlinSalix beach handball 16 : 5 13 : 16 2 : 1 2 : 1 ( 31 : 22 ) Marlin Salix beach handball
133 12:40     3X 2D M (3)   Obrněný transportér - Mořští ...   Obrněný transportérMořští ... 7 : 18 14 : 15   :   0 : 2 ( 21 : 33 ) Mořští ... Obrněný transportér
134 13:05     V131 V231 ž. semi   Prdelky - Smrtící epidemie   PrdelkySmrtící epidemie 9 : 8 16   14   :   2 : 0 ( 25 : 22 ) Prdelky Smrtící epidemie
135 13:35     V127 V227 ž. 9.m.   Toužebnice - Letka Olomouc   ToužebniceLetka Olomouc   :     :     :   0 : 0 ( 0 : 0 ) V135 P135
136 14:00     1K 1M m. semi   Marlin - Mořští ...     8 : 18 18 : 12 4 : 3 2 : 1 ( 30 : 33 ) Marlin Mořští ...
137 14:30     P136 P236 m. 3.m.   Mořští ... - Plážoví povaleči     8 : 18 13 : 5 8 : 8 1 : 1 ( 29 : 31 )
138 15:00     V134 V234 ž. FIN   Prdelky - Pískový bábovky   PrdelkyPískový bábovky 7 : 11 14 : 11 2 : 4 1 : 2 ( 23 : 26 )
139 15:30     V136 V236 m. FIN   Marlin - Pivacar Ivančice     8 : 12 16 : 14 1 : 2 1 : 2 ( 25 : 28 ) Pivacar Ivančice Marlin
 [3] skrýt skrýt skrýt skrýt HŘIŠTĚ Č.2   1.pol. 2.pol. pen. rozstřel konečný výsledek konečné skóre vítěz poražený
SOBOTA 14.června / hřiště 2 201 9:00 B 1  [4]  [5] B (1)   Pivacar Ivančice - Moravanská rychta Pivacar IvančiceMoravanská rychta   12 : 4 15 : 5   :   2 : 0 ( 27 : 9 ) Pivacar Ivančice Moravanská rychta
202 9:30 D 1     D (1)   Štverka - Mořští ... ŠtverkaMořští ...   5 : 9 23 : 10 2 : 1 2 : 1 ( 30 : 20 ) Štverka Mořští ...
203 9:55 F 1     F (1)   Tetiny - Smrtící epidemie TetinySmrtící epidemie   5 : 11 14 : 19   :   0 : 2 ( 19 : 30 ) Smrtící epidemie Tetiny
204 10:20 H 1     H (1)   Prdelky - HC Syfon 2 PrdelkyHC Syfon 2   10 : 9 14 : 5   :   2 : 0 ( 24 : 14 ) Prdelky HC Syfon 2
205 10:50 B 2     B (2)   Salix beach handball - Zvěřáci Salix beach handballZvěřáci   9 : 15 18 : 8 4 : 3 2 : 1 ( 31 : 26 ) Salix beach handball Zvěřáci
206 11:15 D 2     D (2)   Plážoví povaleči - Zlín drinkers Plážoví povalečiZlín drinkers   17 : 3 12 : 10   :   2 : 0 ( 29 : 13 ) Plážoví povaleči Zlín drinkers
207 11:45 F 2     F (2)   Modelky z Varny - Toužebnice Modelky z VarnyToužebnice   13 : 12 14 : 10   :   2 : 0 ( 27 : 22 ) Modelky z Varny Toužebnice
208 12:10 H 2     H (2)   Peach-ky - Letka Olomouc Peach-kyLetka Olomouc   9 : 17 12 : 11 5 : 3 2 : 1 ( 26 : 31 ) Peach-ky Letka Olomouc
209 12:40 A 3     A (3)   Bosniččky - 2004 Rudá hvězda Bosniččky2004 Rudá hvězda   8 : 11 15 : 16   :   0 : 2 ( 23 : 27 ) 2004 Rudá hvězda Bosniččky
210 13:05 C 3     C (3)   Když vy, tak my - BHC Královo Pole Když vy, tak myBHC Královo Pole   16 : 23 13 : 30   :   0 : 2 ( 29 : 53 ) BHC Královo Pole Když vy, tak my
211 13:35 E 3     E (3)   Vesani - Marlin VesaniMarlin   17 : 19 12 : 8 10 : 8 2 : 1 ( 39 : 35 ) Vesani Marlin
212 14:00 G 3     G (3)   Pivoženky - Pískový bábovky PivoženkyPískový bábovky   6 : 19 7 : 18   :   0 : 2 ( 13 : 37 ) Pískový bábovky Pivoženky
213 14:30 A 4     A (4)   Dědovi vnuci - Keprt Telnice Dědovi vnuciKeprt Telnice   7 : 13 11 : 10 1 : 5 1 : 2 ( 19 : 28 ) Keprt Telnice Dědovi vnuci
214 14:55 C 4     C (4)   Morenda - Topvaři MorendaTopvaři   5 : 22 7 : 20   :   0 : 2 ( 12 : 42 ) Topvaři Morenda
215 15:25 E 4     E (4)   Obrněný transportér - 30 v klidu Obrněný transportér30 v klidu   19 : 13 21 : 5   :   2 : 0 ( 40 : 18 ) Obrněný transportér 30 v klidu
216 15:50 G 4     G (4)   Sviňušky - Berušky SviňuškyBerušky   11 : 12 11 : 13   :   0 : 2 ( 22 : 25 ) Berušky Sviňušky
217 16:20 A 5     A (5)   2004 Rudá hvězda - Keprt Telnice 2004 Rudá hvězdaKeprt Telnice   16 : 7 14 : 4   :   2 : 0 ( 30 : 11 ) 2004 Rudá hvězda Keprt Telnice
218 16:45 C 5     C (5)   BHC Královo Pole - Topvaři BHC Královo PoleTopvaři   16 : 18 20 : 9 4 : 6 1 : 2 ( 40 : 33 ) Topvaři BHC Královo Pole
219 17:25 E 5     E (5)   Marlin - 30 v klidu Marlin30 v klidu   23 : 10 19 : 7   :   2 : 0 ( 42 : 17 ) Marlin 30 v klidu
220 17:50 H 5     H (5)   Prdelky - Peach-ky PrdelkyPeach-ky   11 : 14 14 : 11 4 : 6 1 : 2 ( 29 : 31 ) Peach-ky Prdelky
221 18:15 B 6     B (6)   Moravanská rychta - Zvěřáci Moravanská rychtaZvěřáci   12 : 19 10 : 17   :   0 : 2 ( 22 : 36 ) Zvěřáci Moravanská rychta
222 18:40 D 6     D (6)   Mořští ... - Zlín drinkers Mořští ...Zlín drinkers   18 : 16 17 : 16   :   2 : 0 ( 35 : 32 ) Mořští ... Zlín drinkers
223 19:05 F 6     F (6)   Smrtící epidemie - Toužebnice Smrtící epidemieToužebnice   13 : 5 8 : 11 4 : 5 1 : 2 ( 25 : 21 ) Toužebnice Smrtící epidemie
224 19:30 H 6     H (6)   HC Syfon 2 - Letka Olomouc HC Syfon 2Letka Olomouc   10 : 9 9 : 13 3 : 2 2 : 1 ( 22 : 24 ) HC Syfon 2 Letka Olomouc
                                   
NEDĚLE 15.června / hřiště 2 225 9:00     2A 1B L (1)   Dědovi vnuci - Pivacar Ivančice   Dědovi vnuciPivacar Ivančice 6 : 12 9 : 17   :   0 : 2 ( 15 : 29 ) Pivacar Ivančice Dědovi vnuci
226 9:30     2C 1D N (1)   BHC Královo Pole - Plážoví povaleči   BHC Královo PolePlážoví povaleči 12 : 14 17 : 11 2 : 5 1 : 2 ( 31 : 30 ) Plážoví povaleči BHC Královo Pole
227 9:55     4H 3W play off   Letka Olomouc - Pivoženky   Letka OlomoucPivoženky 12 : 4 11 : 9   :   2 : 0 ( 23 : 13 ) Letka Olomouc Pivoženky
228 10:20     1A 1E K (2)   2004 Rudá hvězda - Marlin   2004 Rudá hvězdaMarlin 13 : 14 16 : 25   :   0 : 2 ( 29 : 39 ) Marlin 2004 Rudá hvězda
229 10:50     1C 3X M (2)   Topvaři - Obrněný transportér   TopvařiObrněný transportér 15 : 11 19 : 20 4 : 2 2 : 1 ( 38 : 33 ) Topvaři Obrněný transportér
230 11:15     1G 3Q ž. čtvrt   Pískový bábovky - Tetiny   Pískový bábovkyTetiny 11   8 15 : 8   :   2 : 0 ( 26 : 16 ) Pískový bábovky Tetiny
231 11:45     2F 2H ž. čtvrt   Smrtící epidemie - Peach-ky   Smrtící epidemiePeach-ky 17 : 9 13 : 10   :   2 : 0 ( 30 : 19 ) Smrtící epidemie Peach-ky
232 12:10     2E 2A L (3)   Vesani - Dědovi vnuci   VesaniDědovi vnuci 11 : 12 5 : 10   :   0 : 2 ( 16 : 22 ) Dědovi vnuci Vesani
233 12:40     3Y 2C N (3)   Keprt Telnice - BHC Královo Pole   Keprt TelniceBHC Královo Pole 10 : 12 7 : 17   :   0 : 2 ( 17 : 29 ) BHC Královo Pole Keprt Telnice
234 13:05     V130 V230 ž. semi   Modelky z Varny   Pískový bábovky   Modelky z VarnyPískový bábovky 15 : 22 19 : 21   :   0 : 2 ( 34 : 43 ) Pískový bábovky Modelky z Varny
235 13:35     P127 P227 ž 11.m.   Sviňušky - Pivoženky   SviňuškyPivoženky 12 : 0 12 : 0   :   2 : 0 ( 24 : 0 ) Sviňušky Pivoženky
236 14:00     1L 1N m. semi   Pivacar Ivančice - Plážoví povaleči     15 : 6 12 : 8   :   2 : 0 ( 27 : 14 ) Pivacar Ivančice Plážoví povaleči
237 14:30     P134 P234 ž. 3.m.   Smrtící epidemie - Modelky z Varny   Smrtící epidemieModelky z Varny 10 : 9 14 : 17 6 : 5 2 : 1 ( 30 : 31 ) Smrtící epidemie Modelky z Varny
238 15:00                         :     :     :   0 : 0 ( 0 : 0 ) V238 P238
239 15:30                         :     :     :   0 : 0 ( 0 : 0 ) V239 P239

[1]
1.soupeř zápasu play off
a)2A-2.ve sk. A
b)V27-vítěz zápasu č.27
   P27-poražený z. č.27
[2]
2.soupeř zápasu play off
a)2A-2.ve sk. A
b)V27-vítěz zápasu č.27
   P27-poražený z. č.27
[3]
1. ve sloupci D zadejte písmeno skupiny
(pokud je to play off, potom Z)
2. ve sloupci E zadejte pořadí zápasu ve skupině
3. pokud je potřeba přidat další řádky pro zápasy, stačí vložit prázdné řádky, a přetáhnout tam celý řádek nad tím
4. až bude vyplněn celý rozpis, potom skryjte sloupce D,E
5. vyplnit výsledky
[4]
1.soupeř zápasu play off
a)2A-2.ve sk. A
b)V27-vítěz zápasu č.27
   P27-poražený z. č.27
[5]
2.soupeř zápasu play off
a)2A-2.ve sk. A
b)V27-vítěz zápasu č.27
   P27-poražený z. č.27